Úvod » SEZONA » Financování závodů

Příspěvky na závody pro členy Sk8 Slalom Polička z.s. platné k 1.1. 2016

publikováno 13.01.2013 (aktualizováno 24.06.2016)

Příspěvky na závody pro členy SK8 slalom Polička, z.s.

Pravidla příspěvků na závody SK8 Slalom Polička, z.s. pro rok 2016.

Závodník - závodníkem je považován plátce čl. příspěvku do organizace SK8 Slalom Polička a účastník nejméně čtyřech českých nebo zahraničních závodů ve skate slalomu za uplynulou sezónu.

Dále pak povinností závodníků je účast na tréninku a to 60% tréninků konaných a zapsaných.

Při splnění výše uvedených podmínek má závodník nárok:

Pro závody v ČR bude klub hradit 70% výdajů (cesta, ubytování, startovné) juniorům a žákům, 50% výdajů dospělým závodníkům. U zahraničních závodů se bude hradit 50% výdajů všem závodníkům bez rozdílu věku (dospělí – pouze cestovné a startovné).

Při cestě na závody je kladen důraz na hospodárnost a obsazenost vozidla, poté platí sazba 3,- / km.

Člen spolku - členem spolku je považován plátce čl. příspěvku do organizace a pořadatel závodů v Poličce, nevyjímaje akcí s tím souvisejících a běžná organizace SK8 Slalom Polička.

Člen spolku má nárok na účasti na závodech dle individuálního stavu financí klubu a rozpočtu či organizaci jednotlivého závodu.

Veškeré úhrady spojené se závody budou záviset na stavu pokladny SK8 Slalom Polička z.s.

Obecná ustanovení:

• Při zajištění sponzorského finančního daru jakýmkoliv členem SK8 Slalom Polička bude uznána odměna ve výši 5% z dané částky. Tento obnos může zajišťovatel ponechat dle své vůle v SK8 Slalom Polička.
  • Závodníci mají přednost před členy spolku co se týče účasti na závodech a na volných financích SK8 Slalom Polička, od kterých se odvíjí posloupnost jejich rozdělování.
  • Závody se budou vybírat kolektivně dle statusu, vzdálenosti, startu juniorů, atd. Maximálně však dokud budou volné finance v SK8 Slalom Polička z.s. Důraz bude kladen na co nejekonomičtější řešení dopravy, ubytování a startovného na jednotlivých závodech.
  • Price many zůstávají celé závodníkům.
  • Vyrovnání za závody (ubytování, doprava, startovné) proběhne pouze na základě platných daňových dokladů.

Toto ustanovení je platné od 1.1.2016 a zahrnuje celou sezónu 2016 bez možných úprav, které budou respektovány na další členské výroční schůzi a nebo na mimořádné členské schůzi výkonné rady k problému svolané.