Úvod » Diskuze

Diskuze

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

Osobní profil TRAVEX1 | 08.05.2012 11:51
Buongiorno bando. Itálie je cca 1100 kilometrů za námi tak si napíšem jak to v Milánu probíhalo.

4.5. - Příjez do Milána ve večerních hodinách v sestavě Ivo Škrabal, Renata Škrabalová, Vojta Valena, Petr Matouš a já.
Po ubytování jsme se potkali na parkovyšti před hostelem s Frankem, jedním z pořadatelů. Hned nás pozval na večerní trénink. Všichni kdo jeli konctatovali že kopec je super a že to bude perfektní.

5.5. - Ranní počasí nevěstí nic dobrého Hodně zamračeno jen to spadnout. Zázemí a připravenost pořadatelů je slušná ale trochu jim to všechno trvalo a začíná se jezdit cca v 10:00. Začínají chlapy a po prvních 6 dvojicích začíná pršet. Né moc ale přeci. Všichni se schovávají pod stany a nebo jdou na občerstvení. Čeká se 1 hodinu aby trať uschla a bohužel stihnou odjed jenom 2 dvojice. Regulérní bouřka tvající cca 45 minut a předovědˇna odpoledne která se potvrdila sobotní závod definitivně ukončuje.

6.5. - Ještě v sobotu se rozhoduje že se pojede v neděli pod dálničním mostem. Prostředí pod mostem je skvělé a čiší z něj trochu toho undergroundu. Bhužel na trati ve třech místech kde je spoj dalničních mostů protíkala voda a trať né a né schnout. Zapálený benzín, piliny, fukar na listí ani ubrousky nepomáhají a trať je stále mokrá. Muži odmítnou jet a pomalu se schiluje k vracení startovného . Pod mostem odjedou dvě kola děti, junioři a ženy. A díky dočasnému umoudření počasí se závod přesunuje do přilehlého parku kde je sice taky rovina jako pod mostem ale rozumný a suchý asfalt. Samozřejmně mají přednost muži a tak se jede hybrid a hned potom tight. Vychází čas a tak jedou ženy, junioři a děti. Nakonec se povede odjet úplně všem a po posledním závodníkovy začíná pršet. Vyšlo to tak tak.
Ivoš Škrabal - jednou deváté místo a jednou desáte.
Renata Škrabalová - jedenkrát druhá a dvakrát třetí.
Vojta Valena - dvakrát druhý a jednou třetí.
Petr Matouš - třikrát první.
Takže nakonec perfektní umístění.
Všichni závodníci do třetího místa dostali opravdu hodnotné dary a první i peníze na cestu domů. Všem zúčastněným gratuluju.
Celá posádka i přes nepřízeň počasí si závody opravdu užila.

Addio

TRAVEX

PS: BUBUBU Romane
Osobní profil TRAVEX1 | 26.04.2012 22:17
Slezina dnes 26.4.2012 probehnuvší vy vyslechnout. Pozornost zdělení tomuto věnujte. Ja sílu z vás cítit! "Hele dobrý Yodo já už to vemu"
Děkuji za uvedení známým rytířem Jedai ale vrhnem se na poradu.

Ad1) Miláno je jasný a dokonaný.

Ad2) Stále řešíme Stuttgard. Zatím přihlášeno 18 lidí. Velryba zvaná autobus však spolkne mnohem víc. Máli někdo zájem klidně pište do diskuze já to tady vycucám.
Upozornění pro RODIČE! Děti musejí mít OP nebo PAS! Je nejvyšší čas zařizovat. Zatím do třiceti dní.

Ad3) 15.5. Milan udá termín kdy na stadionu v Poličce proběhne spotovní den. Renata se toho ujme + Knettíci a jiná omladina.

Ad4) 7-8.7. proběhne výstava SK8u v knihovně. Ještě doladíme detaily na příštích schůzích ale myslím že by nebylo od věci to prsknout do Jitřenky.

Ad5) Zítra v 17:30 slezina u Matoušovic garáže a převezení nájezdu na tréninkové pozice. Kdo se účastní tak případně doplní.

Ad6) Děkuji Petrovi za doplnění datumu do kalendáře akcí a vytvoření tabulky a přidání mne do práv na úravu akce Stuttgard.
Ad7) 3.5. SE SCHŮZE NEKONÁ! Všichni jsou buď pryč nebo pryč někde jinde

Já temnou stranu síly z tebe cítím!
"MAZEJ TRPASÍLKU!" TRAVEX
Osobní profil tuma-š | 25.04.2012 13:57
Teď jsem mluvil s Robertem, slevové ceny ubytování se drží do 15. června t.j. 6/lužko-osoba 18,50, 4/18,50, 2/22,50, 1/29,- v éčkách, možná snídaně 3,- 10min dojití na závodiště, parking busu nedaleko, ale kdo dříve přijde ten dřív mele tudíž bychom se měli co nejdříve domluvit. Bude rád za každou pomoc co se týče organizace a nebude to úplně grátis. Zduř Tumič
Osobní profil TRAVEX1 | 25.04.2012 12:58
Prosím POZOR obježník pana ředitele.
Opravdu by zítra byla dobrá velká účast a to nejlépe všici . Řeší se stále Stuttgart a potřebujem Robertovi říct kolik nás pojede aby nám zabukoval ubytování. Počítá se s autobusem.
Děkuji za pozornost a vraťte se k učení. TRAVEX
Osobní profil TRAVEX1 | 12.04.2012 22:33
Pozdravení vám zdraví jedinci. Toto jest morová zpráva ze schůze 12.4.2012.

Ad1) Poprosil bych Petra K. jestli by nezaložil akce do kalendáře na jednotlivé závody. Rospis mám u sebe ale on snad někde je.

Ad2) A až to tam bude tak se tam prosím pište. Ať je předběžně vědět kdo a kam. Kalendář je v pravo od tohoto článku a zabere vám to tak 10sec na jednu akci.
Děkji

Ad3) A dále na to navazuji rovnou datumem 27-29.7. kdy se jedou závody ve Stuttagrtu a do příštího týdne potřebujeme vědět kolik nás bude protože nám strejda Robert T. zařizuje ubytování. Takže kdo chce klidně pište i do diskuze jestli ještě nebude založen kalendář.

Ad4) Budu obvolávat všechny kteří ještě nevyplnily dotazníky na SK8 tryčka aby řekli jakou velikost potažmo jakou barvu. Tryčka budou zdarma pro závodníky a členy SK8.

Ad5) Od 4-6.5. jede jedno auto do Milána. Více zájemců se neukázalo. Upozorňuji jen že to jde a znova říkám že to platí klub.

S tuberáckým zachrčením se loučí virově obsazený TRAVEX
Osobní profil TRAVEX1 | 05.04.2012 16:00
Zdravice všem, bohužel dnes na schůzi nejdu protože mně Roman dočasně odvolal z funkce. Než se tyto personální problémy vyřeší budu s vámi komunikovat takto.
Jinak dnes na chůzi předávání BOT OD BOTASU! Čím více vás tam bude tím více si odnese boty.
Osobní profil tuma-š | 30.03.2012 13:58
Vážení, hrozně mě jako zatím stávajícího předsedu mrzí, že jsem byl !DOPOSUD! stávajícím místopředsedou zbaven práva a svého názoru na pořádání poličských zavodů. Jsem totiž přesvědčen a vím, že můj názor je ten nejsprávnější, nejgenitálnější a tím pádem finálním. Dobře beru na vědomí, ale přesto návrh můj, který díky zapomětlivému a dlužícímu místopředsedovi mnou zvoleným nemohu vložit jako první do Petrem vytvořené ankty zní. SOBOTA DEN sjezdovka, SOBOTA NOC nábřeží, SOBOTA PRODLOUŽENÁ NOC A NEDĚLNÍ RÁNO - bengál na sjezdovce a přilehlých Nožkových lázních, NEDĚLE DEN sjezdovka, NEDĚLE VEČER A PONDĚLÍ RÁNO tradiční Pivovar. Jak již jsem se zmínil ankety se neúčastním protože skutečně nemohu a je mi to moc líto a tobě Maty?
Další věci na další schůzi a na další schuzi konečná a nezměná verze závodu Polička 2012. skejtu plný zuby PŘEDSEDA tumaš
Osobní profil Knettig | 30.03.2012 10:44
Ad8)V současné době to není možné.Moc bych to klukům přál.Ale nikdy neříkej,nikdy
Také se omlouvám za neůčast na schůzi.Snad (určitě)příště.
Osobní profil TRAVEX1 | 30.03.2012 0:12
Jo ještě jedna věc co mě teď napadla. Asi bych klidně viděl první malý článek do Jitřenky na duben, na co se jako chystáme a kam všude pojedeme. Ať ty lidi vidí že umíme i plánovat. Navíc komu přišla velká jitřenka tak tam máme taky článek.
Jedním okem spící TRAVEX
Osobní profil TRAVEX1 | 30.03.2012 0:06
Takže tento týden 29.3. schůze vůbec nebyla! Nikdo nepřišel a hlavně se nic neprobralo. Hmm až na pár maličkostí:

Ad1) Od Zdendy byli předány notičky financování SK8 za minulý rok. A všichni zúčastnění víme že kapříci připluli.

Ad2) Mor a černý mlíko na TRAVEXe který zapomněl vytisknout financováni SK8 (už ho mám vložené v sešitu) a nezaplacení fa za minulý rok.

Ad3) TRAVEX nacení DVD-R 8cm cca 50 kusů na medailonky pro sponzory. Bylo odsouhlaseno že by 50 kusů mělo stačit. Má-li někdo jiný názor pište. Když nad tím tak přemýšlím chtěli jsme něco co by se rozdávalo i závodníkům jako pozvánka na Pol. závody. Pak je tedy 50ks málo.

Ad4) Probíhaly spory jestli je nábřeží z kopce nebo ne. Mám pár kamarádů u geodesie SMALL tak zkusím zjistit jak to je. Vůbec by nevypadala špatně i vypracovaná zpráva za trochu sponzoringu.

Ad5) Poděkováni Petrovi ... (POTLESK) za prezentační video, umístění fotky na hlavní stránku bandy (asi mi tam ještě chybí Zdenda) a doretušování ho samotného a Charloty.

Ad6) Jinak Petr K. vytvoří anketu na téma "Kde chcete aby se jela Polička" Každý bude mít možnost hlasovat a napsat svůj názor. Roman T. a Petr Rebel M. budou z ankety vyškrtnuti protože Mount Everest v noci fakt nééé.

Ad7) Když by dopadlo nábřeží (budu rád) tak padla již po několikáté myšlenka na nájezdové rampy cca 2,5 metru vysoké. Rebel má nějaké nákresy pošle Ivošovi ať to skoukne. Nebo se nad tím náš hlavní konstruktér zamyslí ... a bude se jezdit ze střechy Tyláku.

Ad8) Miláno: Jedno auto je jasný. TRAVEX, Renča, Ivo, Rebel a jedno volné místo. Jestliže se pojede Ivošovím WV tak dávám případně škodovku všanc aby se taky naplnila. Jen je potřeba jeden a půl řidiče. Co ty Jardo K. a kluci?

Ad9) Příští týden proběhne korektura a schválení přebalu a DVD-R pro sponzory ať to už můžem rvát.

Admoc) Děkujeme firmě Botas za nové letní obutí.

Admoc01) Nezapomeňte si navolit na hlavní stránce jaké chcete triko.

Tak asi vsjo. Jitka se omluvila ... naboso se jí v tom nečasu nechtělo.
Dobrou s kobrou TRAVEX
Osobní profil TRAVEX1 | 23.03.2012 10:27
Hmm Roman je za dva a když by ani tohle nestačilo tak myslim že obsluha je taky započitatelná Jinak máš samozřejmně pravdu. Nějak si teď nejsem jistej jak jsem k tomu vůbec došel. Asi
Osobní profil Valena | 23.03.2012 9:21
Ahoj Travexi, já jsem teda napočítala jen 5 zúčastněných...No, asi to udělalo jen to moje jedno malé pivo.
Osobní profil TRAVEX1 | 22.03.2012 22:36
Zdravice všem. Takže totok je zápis ze schůze 22.3.
Sešel se hojný počet 6 kusů zasvěcených. Kdo tam byl jmenovat nebudu protože všichni vědí kdo tam nebyl.

Ad1) Příští týden 29.3. by to chtělo hojnější účast. Začali by jsme řešit propozice Poličských závodů. Štěstí a dobré počasí přeje připraveným.

Ad2) Poprosím Petra Kleina jestli by se dostavil taky, budou se řešit nabídky pro partnery/sponzory. Video atd ... Díky

Ad3) Já donesu pravidla financování SK8.

Ad4) Hledá se řidič do Milána ... stejně to nakonec budu já ...

Ad5) Junioři mají "prdel" na zádech. Dle jejich přání

A6) Mimochodem nevíte jak sundat magnetický štítek z boty? Všechny návrhy posílejte prosím na: sundejtemitenzatracenystitekzboty@jitkavalenova.cz

Tak asi vše. Příští týden to bude delší.
Pěkný zbytek týdne. TRAVEX
Osobní profil tuma-š | 22.03.2012 15:22
pokud není uvedeno jinak tak schůze je každý čtvrtek v 19.00 na motorestu v salonku i když třeba malinkatá pokud bude veliká budeme řvát týden/den/ dopředu takže dnes jsi opět vítána sk8 v duši tumaš
Osobní profil Škrabalka | 22.03.2012 11:35
dneska je schůůůůze???
Osobní profil tuma-š | 12.03.2012 15:43
Hoj všichni, tentokrát musím mimořádně přeložit shůzi na středu jelikož skape není a ve čtvrtek mám v brně vernisáž. Nezlobte se ale sejít bysme se měli je potřeba doplnit tabulku závodů a domluvit se na jejich organizaci. Ještě jednou se omlouvám a ve středu se těším sk8 v duši
Osobní profil tuma-š | 12.03.2012 10:55
Díky Maty skvělá práce, ale mohlo to být barevnější néééé ???? chachacha
Osobní profil tuma-š | 12.03.2012 10:50
Hoj Reni, vím že zápis ze schůze určitě neobsahuje všechno tam probrané, ono to totiž asi ani nejde včera jsem to potil včetně zprávy pro čass asi hodinu a byl jsem rád, žejsem si vůbec našel na to chvilku. Vím že je to důležité a děkuji za doplnění, nicméně pro mě je důležité, že to byl jeden z pádných argumentů a proto se semnou výkonný výbor dokázal mluvit dál o zcela jiných investicích pro mě rozumějších a pro všechny strany výhodnějších, protože si myslím že pokud bude spokojenost i malinká na všech stranách pak je teprve správná. Je škoda, že na schůze nechodí všichni a ti co pravidelně chodí musí ty co nepřijdou ještě o tom informovat. Jinak končím pátrání kauza Kopeckého boty jelikož Ivoš vše dokázal ukončit zasláním dokumentu, na kterém se již pracuje a možná bude předložen na čtvrteční schůzi. Ta by měla už dát nejpodrobnější počty zájemců na jednotlivé závody a tím odstartovat vymýšlení způsobu dopravy a finanční podpory , která je již stejně nastíněná našimi pravidly, které budou zopakovány a možná poupraveny v souvislosti se stavem naší pokladny. sk8 v duši tumaš
Osobní profil Matoni | 11.03.2012 20:12
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dHE2RFVHTVRfVFptWUtlbzYwMkNBR2c6MQ#gi
Tak tu je taková poličská registrace na závody, doufám, že to bude fungovat

Tohle by měly být výsledky
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0An4DWmuXnWCadHE2RFVHTVRfVFptWUtlbzYwMkNBR2c
Osobní profil Matoni | 11.03.2012 19:38
Jo ta tabulka mě nějak nejde, ještě to po tom co si sbalím věci na hory zkusím, ale zkoušel jsem to asi dvě hoďky a pořád tam něco nefungovalo no
Jinak to co jste mi řekli, tak jsem jako logo na letošní závody, takže hledejte boty

Kalendář akcí

« 10 / 2023 »
Po Út St Čt So Ne
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Nejbližší akce
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz