Úvod » Diskuze

Diskuze

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

Osobní profil Matoni | 03.05.2017 16:44
Info k prachatickým závodům

Léta jsme se snažili o lepší organizovanost závodů, o přilákání nových lidí, o přivábení médií, o pořádání závodů s nejvyšším statusem… a když jsme toho dosáhli, tak jsme zjistili, že jsme ztratili hodně jezdců, kteří skateboarding měli rádi takový, jaký byl v „dřevních“ dobách a popularizace a masovost je odradila od dalšího ježdění… a tak jsme si s Chozém sedli a začali vymýšlet, jak tyto lidi znovu oslovit… Řekli jsme si, že je dobře, že tu jsou ambiciózní a dobře organizované závody pod hlavičkou ČASSu, kde jsou zajištěna trička, profesionální moderátoři a kuželkoví rozhodčí, pořádají se závody v pěti až šesti kategoriích a mají vysoké statusy a jezdci na těchto závodech získávají spousta bodů do světového žebříčku a ti nejlepší si občas i zajezdí… Řekli jsme si, že tak určitě nebude nikomu vadit, když vznikne i pár nízkorozpočtových závodů, kde nebude profesionální organizace, kde se při ježdění bude popíjet pivko, smát se a hecovat, kde si jezdci budou zvedat kuželky a kde bude jen jedna Open kategorie…

A co by to bylo za skejtovou sezónu, v které se první opravdové venkovní závody nejedou v Prachaticích pod dohledem statného ošetřovatele (slovy klasika z filmu S tebou mě baví svět) a skejtového srdcaře Míry Bartoše, a v které se jezdci nezastaví v Havlíčkově Brodu u Petra Novotného. Zavolali jsme tedy klukům a nakonec je přesvědčili…

Dovolujeme si tímto oznámit, že první letošní venkovní závody se uskuteční v Prachaticích, dne 27. května 2017. Závody budou jednodenní a uskuteční se ve všem dobře známém sk8parku na prachatickém Tatranu. Závod bude organizován pro jednu kategorii Open, do které se mohou přihlásit všichni bez rozdílu věku, pohlaví a národnosti.

V plánu je odjet dva slalomy. Prvním z nich bude retro obřáček, který se pojede klasicky na dvě až tři měřená kola (dohodneme na místě podle počtu přihlášených jezdců a podle předpovědi počasí) a druhým z nich bude hybridní slalom, který se pojede dle pravidel nového systému Find Your Bruno (FYB). Tento systém je velice jednoduchý, ale vysvětlovat jej nyní nebudu. Raději tomuto tématu věnuji krátký samostatný článek.

Jak už to tak v Prachaticích bývá, samotný závod bude nuceně přerušen od 12.30 do 15:30 kvůli fotbalovému utkání místního klubu, ale to si myslím nebude nikomu vadit, protože alespoň budeme mít čas na přestavbu tratě z obřáčku na hybridní FYB a hlavně na oběd a na udobřování se. Harmonogram bude následující:

8.00 – 10.00 – registrace, stavba zázemí, obřáčku, vysvětlení pravidel, krátký trénink apod.
10.00 – 12.30 – obřáček (single line) – závod v Open kategorii
12.30 – 15:30 – přestávka na oběd, udobřování a přestavba tratě na hybrid FYB
15:30 – večer – krátký trénink hybridního slalomu (single line), kvalifikace (dvě kola), H2H FYB
Večer – neděle ráno – vyhlášení výsledků, pokračování v udobřování …

Na závodě nebudou placení kuželkoví rozhodčí, tak se připravte na to, že každý jezdec, který odjede svou jízdu, se jím na chvíli stane v systému: odjel jsem svou jízdu a střídám kolegu na posledním stanovišti kuželkového rozhodčího. Mě pak vystřídá další jezdec, který jel po mně a já se posouvám na stanoviště kuželkového rozhodčího blíže ke startu a to tak dlouho, než se nemám kam posunout.

Startovné je stanoveno pro všechny na 200,- Kč. Startovné bude použito na uhrazení nezbytných nákladů se závodem, na věcné ceny pro vítěze z místního řeznictví U Poláka, a pokud něco zbyde, tak se může koupit runda panáků pro všechny…

Na všechny se těší Petr Janoušek, ale hlavně Míra Bartoš s Romanem Podlahů.
Osobní profil Matoni | 03.05.2017 9:45
Ahoj všichni.
27.května budou v PT na Tatraně nezávislé, (tedy prosté všech asociací ) závody ve sk8 slalomu. Detailnější info brzo dodáme.
SWORN TO SKATE NOT TO HATE
Osobní profil TRAVEX1 | 21.04.2017 15:44
Ahoj všem,
přátele řeším příspěvky do ČASSu. Požádám vás aby jste si přečetli následující text budu vás během týdne obvolávat a řešit kdo má zájem být členem ČASSu. POZOR děti nemusí platit členství v ČASSu a automaticky jim jdou všechny výhody (s výjimkou slevy na startovné ale také za ně pořadatel závodů nebude nic odvádět). Následuje text od předsedy:

ČASS na členské příspěvky, teď už ale opravdu
Hola skateslalom rideři a přátelé asfaltu a oblouku, posílám připomínku k platbě členských příspěvků. Pokud příspěvek platit chcete, ale jen jste to odložili "na potom" tak POTOM je právě teď Po termínu už nebude možné příspěvek zaplatit.
Výše členských poplatků pro rok 2017 byla stanovena na 500 Kč.
Číslo účtu, na který se posílá příspěvek: 2600964451/2010
Pro platbu členských příspěvků uvádějte jako variabilní symbol osobní členské číslo ČASS a do zprávy/poznámky platby napište své jméno.
http://skateslalom.cz/asociace/pro-cleny/
Protože si vážíme těch, kdo se aktivně podílí na činnosti ČASS a platí řádně příspěvky, tak kromě toho že může zvedat pracku na valném hromadění má řádný člen ČASS:
> 15% slevu na v skate~longbord obchodě snowpanic.cz (podrobnosti jak slevu získat získají řádní členové emailem)
> o 100 Kč levnější startovné na všech závodech pořádané pod hlavičkou ČASS
> připravujeme další výhody pro členy. V jednání se sponzory by to měly být trička grátis - sezony 2017 a další slevy u sponzorů skateslalomu ...
> no a samozřejmě právo hlasovat na valné hromadě a ovlivnit tak další směřování skateslalomu v cz
Nejzazší termín úhrady je 12.5.2017, prosím neodkládejte platbu, platba někdy koncem roku či 20 minut před valnou hromadou již nebude možná. Kompletní seznam členů s osobními členskými čísly a členů se zaplacenými příspěvky za rok 2017 zde https://docs.google.com/…/1YIQDc4uEU8NySpLpqQecuRnvCV…/edit… či na http://skateslalom.cz/asociace/pro-cleny/.

Díky
Dan Syrový
předseda ČASS

Tak zatím TRAVEX
Osobní profil Matoni | 14.04.2017 11:13
Informační okénko:
Plzeň | basic | 11.02.
Plzeň | basic | 03.06.
Plzeň | prime | 24.–25.06.
Praha | basic | červen
Stuttgart | main | 22.–23.07.
!! Sk8Chill | camp | 31.07.–03.08.
Polička | prime | 05.–06.08.
Praha | basic | listopad

Více informací na www.skateslalom.cz
Osobní profil TRAVEX1 | 03.04.2017 14:19
Ahoj všem,

závody v plzni jako další sk8ový den. Více info na facebooku https://www.facebook.com/events/195413924290712/?active_tab=about a nebo zde:
http://skateslalom.cz/spring-skateslalom-ride-pilsen/

Zatím TRAVEX
Osobní profil Škrabalka | 26.03.2017 18:43
Haló, haló, haló kdo má zájem 8.4 2017 se otvírá Sázavská cyklostezka... Sázava u Žďáru N.S. na začátku cyklostezky sraz v 13:00
Osobní profil TRAVEX1 | 20.03.2017 7:40
Zde ještě oprava emailové adresy z článku:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1YIQDc4uEU8NySpLpqQecuRnvCVnWbdpD9mUfuMBbQlI/edit#g
Osobní profil TRAVEX1 | 20.03.2017 7:38
Ahoj sk8áci,

níže zasílám zdělení předsedy ČASSu o členkých příspěvcích. Berte to tak že Poličský klub to za své jezdce a případné dospělé nejezdce zaplatí. Jezdci mají výhody jasné a nejezdci mají volební právo na valné hromadě ČASSu. Děti od 0 do 17 členské příspěvky do ČASSu platit nemusí.

Zpráva předsedy ČASS:

ČASS na členské příspěvky
Hola skateslalom rideři a přátelé asfaltu a oblouku, posílám informace k platbě členských příspěvků. Pokud chcete podpořit a  aktivně se podílet na daším rozvoji našeho milovaného ježdění, neodkládejte to na potom :o) 
Proč vlastně platit členské příspěvky? Narozdíl od minulých let chceme my, jako ČASS, investovat do prezentace a propagace skateslalomu k širší veřejnosti, aby nás prostě jezdilo a oblouku na asfaltu si užívalo víc a víc :o ) Minulý rok vznikly myslím opravdu rprezantativní a cool www stránky skateslalomu včetně natočení/sestřihání prezentačních skateslalom videí (částečně pokryto financemi ČASS, částečně sponzoringem). Letos je chceme zpropagovat (samolepky, PR) a  pokračovat v projektu komplet slalom board (kompletní dostupná  slalomka pro začátečníky pro prodej a půjčování). A samozřejmě podpora závodů, Český pohár etc. Na toto všechno ale potřebujeme finance, tvořené mimo jiné členským i příspěvky.  

Ale protože si vážíme těch, kdo se aktivně podílí na činnosti ČASS, tak bychom rádi vyjádřili svůj vděk, kromě toho že může zvedat packu na valné hromadě i jinak

řádný člen ČASS, tedy ten co platí roční příspěvek na činnost,  má:
> právo hlasovat na valné hromadě a ovlivnit tak další směřování skateslalomu v cz
> 15% slevu na v skate~longbord obchodě snowpanic.cz (podrobnosti jak slevu získat získají řádní členové emailem) 
> o 100 Kč levnější startovné na všech závodech pořádané pod hlavičkou ČASS
> připravujeme další výhody pro členy. V jednání se sponzory by to měly být trička grátis  sezony 2017 a další slevy u sponzorů skateslalomu ... 

Výše členských poplatků pro rok 2017 byla stanovena na 500 Kč.
Číslo účtu, na který se posílá příspěvek: 2600964451/2010
Doporučený termín úhrady je 30. 3. 2017, nejzašší termín úhrady je 12. 5. 2017.


Prosím neodkládejte platbu, platba někdy koncem roku před valnou hromadou již nebude možná. Pro platbu členských příspěvků uvádějte jako variabilní symbol osobní členské číslo ČASS a do zprávy/poznámky platby napište své jméno. Kompletní seznam členů s osobními členskými čísly a členů se zaplacenými příspěvky za rok 2017 zde https://docs.google.com/…/1YIQDc4uEU8NySpLpqQecuRnvCV…/edit… či na http://skateslalom.cz/asociace/pro-cleny/.

Díky
Dan Syrový 
předseda ČASS
Osobní profil TRAVEX1 | 11.03.2017 10:57
Ahoj všem,

jewn připomínám příští týden ve středu SK8 schůze (viz níže minulí článek).

POZOR - Ještě připomínám kdo nemá zaplacené příspěvky SK8 Slalom Polička pro rok 2017 tak poslední šance je do konce května (31.5.2017)! Pokud tak neučiníte neplinou Vám žádné výhody.

Dospělí 200 - 1000 a děti, mladistvý a junioři 120,-.

Zaplaceno pro sezónu 2017 mají tito členové:
Škrabal Ivo
Škrabalová Renata
Nožka Stanislav
Trávníček Jiří
Mach Zdeněk
Valenová Jitka
Matouš Petr
Matouš Milan
Tehza Anna
Martinů Emil st.
Martinů Věra
Martinů Petr st.
Martinů Petr ml.
Martinů Lukáš
Mach Tomáš
Machová Karolína
Maděrová Marie
Maděrová Jana
Šafránková Anna
Šafránková Andrea
Martinů Emil ml.
Martinů Emily
Machová Andrea
Martinů Jitka

Pokud něco nesedí ozvěte se na schůzi.

Díky TRAVEX
Osobní profil TRAVEX1 | 08.03.2017 18:16
Ahoj sk8áci a i rodičové,

uděláme schůzi kde vás chceme seznámit s výsledky z valné hromady ČASSu, připravovanými závody jak Poličskými tak jinde, a spoustu dalších věcí.

Kdy - 15.3. od 18:00
Kde - Pivovar Polička na náměstí (malý salónek)

Pokud budete mít nějaké vlastní postřehy nebo připomínky co budete chtít probrat okolo sk8tu tak budeme jedině rádi.

Budu se na vás těšit příští týden.

TRAVEX
Osobní profil TRAVEX1 | 01.03.2017 12:58
Ahoj všichni,

ještě jednou upozorňuji že jsou funkční nové stránky ČASSu a to www.skateslalom.cz . Předseda Dan Syrový by vás rád poprosil jestli se vám na stránkách něco nezdá tak se mu k tomu prosím vyjádřete a pošlete mu email na skateslalom@skateslalom.cz . Klidně jakékoliv nápady, nefugující odkazy nebo prokliky, chyby v textu atd.

Díky všem za spolupráci.

TRAVEX
Osobní profil TRAVEX1 | 12.02.2017 9:46
Ahoj sk8áci,

včera proběhli závody v Plzni a navíc valná hromada ČASSu.

O výsledcích vás budeme informovat jak ze závodů tak z valné hromady.

Jedna věc přeci, ČASS má komplet nové stránky:
www.skateslalom.cz

Jistě tam budou i nějaké drobné chyby ale to se vyladí.

TRAVEX
Osobní profil Škrabalka | 11.02.2017 17:05
Prosím o výsledky Poličáků Děkuji Renata
Osobní profil STN | 10.02.2017 18:50
ZDRAVÍM a nějak po tak dlouhé době zase tápu po loginu a hesle. Díky za dopravu s Jir.Tráv. PŘIHLÁŠENÍ na závody mi nejde, protože jsem se nedokázal na GUGLU nějak zaregistrovat. Zítra se uvidíme. Přeji dobrou noc... S pozdravem Standa...
Osobní profil TRAVEX1 | 08.02.2017 7:42
Ahoj všem,

zase pro info:

1) - Auto TRAVEX - Já, Kristýna Řezníčková, Michal Obr, Milan Matouš a Stanislav Nožka.

2) - Auto Maty - On, Petr Klein (jestli pojede), Anička Tehza, (případně tedy dvě místa volná)

3a4)- Auto - Martinů a Machovi

Chce někdo jet a nemá s kým? Hlaste se na 608 811 854

TRAVEX
Osobní profil TRAVEX1 | 06.02.2017 14:05
Jen pro info.
Na valné hromadě ČASSu mají právo hlasovat tito naši členové: Zdeněk Mach, Petr Klein, Renata Škrabalova, Ivo Škrabal, Roman Tuma, Jiří Trávníček, Lubomír Vazler, Milan Matous, Matouš Petr, Zuzana Nunvářová, Emil Martin st., Stanislav Nožka, Jaroslav Šafránek, Jitka Valenova, Jana Maderová, Emil Martinů RSDR.

Já si vás ještě obvolám kdo bude chtít jet.

TRAVEX
Osobní profil TRAVEX1 | 05.02.2017 23:15
Jen doplním přesné místo.
https://mapy.cz/zakladni?x=13.3807387&y=49.7379851&z=18&source=addr&id=139

TRAVEX
Osobní profil Matoni | 05.02.2017 23:05
První sk8 slalom závod roku 2017 se uskuteční 11.února 2017 v KREATIVNÍ ZÓNĚ DEPO 2015. Přijďte se mrknout na přední jezdce ČR a zhodnotit, jak se vypořádali s nášupem cukroví, řízků a netradičním prostorem haly v KREATIVNÍ ZÓNĚ DEPO 2015

REGISTRACE ZDE: https://goo.gl/forms/8WHexh8VLzY2lnvJ2

KDO SE REGISTRUJE DO 1.ledna 2017 a bude ZÁVODIT, dostane DÁREK Prodlouženo do 5.ledna.

K vidění budou 3 závody v kategoriích DĚTI 0-18 let / ŽENY 18-106 let / MUŽI 18-106 let - starší pouze pokud přinesou potvrzení od rodičů.
A to hybrid slalom, tight slalom a straight sprint slalom.
Vzhledem k omezenému prostoru budou tratě koncipovány single line do zatáčky a s menším počtem kuželů, než je běžné u soutěží pořádaných venku, ale díky vstřícnosti KREATIVNÍ ZÓNĚ DEPO 2015 ve vyhřáté hale.

Závody jsou vyhlášeny jako OPEN, což znamená, že se může zůčastnit každý příchozí zájemce, pokud splní základní požadavky na bezpečnost a zaplatí startovné.
Použití ochranné helmy je povinné, ostatní chrániče loktů, kolen, zápěstí/dlaní jsou doporučeny.
Rozjezd ze startovacího můstku, čas měřen elektronickou časomírou, start i cíl spínaný přejezdovou kontaktní páskou.

Popřípadě registrace na místě v čase 9-10hod
ve stejném čase i případný volný trénink.
Start: 10:00 v pořadí kategorií junioři - ženy - muži
každý slalom na dvě kola.
Konec: cca 15:00
Po skončení a spočítání výsledků bude vyhlášení vítězů.

Občerstvení v prostoru Café baru DEPO 2015 v areálu.
Osobní profil TRAVEX1 | 08.01.2017 16:07
Ahoj sk8áci,

za prvé vás všechny vítám v novém roce a tedy i v nové sezóně.

Hned pro začátek tady mám zhodnocení celého roku a to jak jsme si zvykli na vyhlašování sportovců roku:

20. 1 .2017 - sokolovna v 18.00 hod. - Sportovec roku 2017 města Poličky

24. 1 .2017 - Tylův dům v 18.00 hod. - Sportovec roku 2017 okresu Svitavy

- pro naše nominované sportovce za SK8 Slalom Polička je možné prostřednictvím novin Svitavsko hlasovat, aby uspěli v kategorii čtenářů Svitavska.
(nominovaní K. Machová, P. Martinů, P. Matouš, a za trenéry I. Škrabal) - Sportovec roku 2017 okresu Svitavy.

Zde je Odkaz:
http://svitavsky.denik.cz/ostatni_region/nejuspesnejsi-sportovec-roku-2016-volte-hvezdu-sv

Tak hurá do toho bando.

TRAVEX

Kalendář akcí

« 12 / 2018 »
Po Út St Čt So Ne
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejbližší akce
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery